10 ETAP V ŽIVOTĚ KAŽDÉHO, KDO NAVŠTÍVIL POSILOVNU

lamas525
7. 2. 2019

1) Hm posilovna. Myslím si sice, že to je místo pro zakomplexované lidi, kteří si něco kompenzují, ale půjdu to zkusit. Nebudu si nikoho všímat, chci si jenom zlepšit fyzičku.

2) Je to docela fajn. Baví mě to. Na tom cvičení něco je. Jsou tu fajn holky. V tílku vypadám fakt dobře. Mají tu skvělá zrcadla. Od pondělí do pátku budu cvičit. A o víkendu si budu užívat.

3) Vlhko sálající z komentářů dívek na moje vypracované břicho mi nestačí. Chci být lepší. Koukal jsem na Rockyho a je to vážně odvaz. Zkusím na měsíc vynechat alkohol, kupovat si tvarohy, racio chlebíčky, kuřecí a rýži a za měsíc budu úplně jinde. Svaly jsou hrozně fajn a Elišce se to fakt líbí.

4) Chci bejt nejlepší. Objednal jsem si kreatin, gainer, protein, carnitine, bcaa a teď to půjde samo. Od zítřka 4 denně krabička masa s rýží za studena a za 2 měsíce jsem jinde, než všichni.

5) Jsem nejlepší. Vypadám fakt skvěle. Přibral jsem 10 kilo. Už nebudu nosit nic jiného než tílko. Není na tom nic těžkého. Mám pocit, že už bych mohl začít dělat trenéra a poohlédnout se po nějakém fitness kurzu. Nohy cvičit nebudu, nelíbí se to mně ani holkám.

6) Stagnuju. Tohle mě nebaví. Všichni už si zvykli, že jsem takhle velký. Potřebuju být větší. Základní cviky moc dělat nechci, jsou těžké. Přidám na jídle, dokoupím kasein, glutamin, arginin a ono to půjde.

7) Už nebudu cvičit, vše je pryč. Nechápu proč, ale už 2 týdny jsem doma se zažívacími problémy a celých 10 kilo je pryč. Co teď budu dělat? Co si řeknou ve fitku? Ne, tam už nemůžu jít. Takhle mě nemůžou vidět. Skončím se cvičením. Je to hrozně kruté.

8) Možná bych to mohl vyzkoušet znova. Ale slibuji sám sobě, nebudu to brát tolik vážně. Nemůže mi to brát můj sociální život. Baví mě plavání, jízda na kole, jít s přáteli do baru. Nebudu tomu podřizovat vše.

9) Je to pecka. Není nic lepšího, než cvičení. Jsem zpátky. Nikdy toho nenechám. Přes překážky ke hvězdám. Párkrát se tu označím a vyfotím, aby každý věděl, že jsem zpět. Dokonce i ty nohy už mě baví. Ode dneška se budu smát všem, kteří necvičí nohy. Absolutně tomu nerozumím.

10) Jde to hrozně pomalu. Zlepšuji se jenom nepatrně. Moc mě to nebaví. Lajky ubývají. Slyšel jsem něco o steroidech. Prý to vůbec není tak nebezpečné, jak se povídá. Cvičím už 10 měsíců, na co čekat? Teď je ten nejvyšší čas. Pořídím si druhou ledničku a schovám jí v pokoji. Je rozhodnuto. Zítra si to seženu.

Pokud někoho takového znáte, nebojte se ho označit. A hlavně tento článek neberte příliš vážně, má za účel pobavit, nikoliv kohokoliv zesměšnit, nebo kritizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down