NEJSILNĚJŠÍ SUPLEMENT !

lamas525
7. 2. 2019

Jedna věc je jistá, v momentě kdy se začnete věnovat přeměně vaší chátrající postavy, něco se změní. Roky jste to místo ve vaší ulici přecházeli. Ten zvláštní obchod plný krabiček, nádobiček, lahviček a pytlíčků. Možná jste si přes výlohu při pohledu na dvojici mohutně vyhlížejících chlapů, vášnivě diskutujících nad podivně vyhlížejícím "zeleným cosi", pomysleli něco o podivínech. Ale teď je to jinak, chcete nabrat svalovou hmotu a kolega v práci mluvil o "gajneru". Jste skálopevně přesvědčeni, že jde o steroid, ale už není cesty zpět.

Jakmile začínáte a myslíte to opravdu vážně, začíná dlouhá cesta zkoušení a objevování nejrůznějších doplňků stravy. Nejde to jinak. Ten doporučuje tohle. Ten namakaný chlápek ve fitku zase říká, že na tomhle přibral 15 kilo ČISTÉ HMOTY. A teď co s tím? Na internetu najdete dva druhy článků. První z nich vám vaše myšlenky do slova a písmene potvrdí, druhé je rozeberou do posledního šroubku. Takže je čas zkoušet. Chcete nejúčinnější suplement? Ten v žádném obchodu nenajdete a je dokonce zdarma. Jak jako nenajdu? Proč to nejde koupit? To jako existuje něco, co je zdarma a funguje to víc jako BCAA? Nevěřím.

Neúčinnější ze všech suplementů (svolíte-li, abychom to takto nazvali) nosíte u sebe už od narození. Je to hlava. Nepřeceňuji její vliv? Nikoliv.

Představ si sám sebe zavřeného v posilovně. Jsi vyšťavený. Měsíce dřeš. Den za dnem. Obětoval jsi pro úspěch část sociálního života. Spousta lidí ve tvém okolí tě přestala chápat. Jsi uprostřed série v dřepovacím stojanu s činkou na zádech. Rozmýšlíš se, jestli přidat šesté opakování, nebo odložit činku. Cítíš se, že je to těžké a už se ti nechce znovu dolů. Ale jdeš. Jdeš do toho. Šesté. Sedmé. Osmé. Deváté. Desáté. Bum.

Co za tím stojí? Může za to nový NO přípravek, který od pondělí používáš? Donutil tě ranní protein? Ne.

Seš to ty, tvoje hlava a tvoje vůle. Nic není silnější. Můžeš mít všechny suplementy světa a vytvořit si ideální podmínky, ale pokud nebudeš vítěz v hlavě, k ničemu to nepovede.

Psychika ovlivňuje náš výkon daleko víc, než si připouštíme. Jasně. Nikdo se necítí jako vítěz pořád. Občas to prostě nejde. Ale! Jsi to ty, kdo si vytváří podmínky ve kterých pak žiješ. Ty rozhoduješ o tom, jestli budeš o věcech přemýšlet pozitivně nebo negativně, nikdo jiný. A v tom je naše síla.

Nehledejte zázraky a nepřeceňujte suplementy, nikdy nebudou silnější, než vaše psychika. Pokud chcete výsledky, musíte mít pevnou vůli a hlavu šampióna. A až příště budete stát a mít chuť odložit činku, udělejte těch pár opakování navíc. Pokud vám to dovolí hlava, dovolí vám to i tělo.

Je opravdu zajímavé, jak hlava dokáže ovlivnit funkci těla. Kolikrát se chystáte na sérii, už jste připravení a už víte, že je něco špatně. Úzkost. Strach. Nezvládnu to. A nezvládnete. Proč? Nejde o to, že byste na to neměli. Ale vzdali jste to v hlavě. A jakmile to vzdáte v hlavě, tělo bude následovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down