Jídelníček chudého kulturisty

lamas525
11. 2. 2019

Jídelníček pro chudého kulturistu

Moment, kdy zbohatnete je v nedohlednu, a nedostatek peněz vás nutí jíst místo hovězího rohlíky? Jen výmluvy. Můžete přijmout dostatek kvalitních živit i pod sto korun denně. Stačí vědět, jak na to.

Místo steaků jezte vnitřnosti

Většina predátorů jde nejdříve po vnitřnostech, prsa a stehna nechává hyenám a supům. Eskymáci si pochutnávali na játrech a steaky házeli svým psům. To proto, že vnitřnosti obsahují extrémní množství živin. A protože je dnešní lidé nechtějí jíst, prodávají se dokonce levněji!

Když zařadíte játra, žaludky, srdce nebo jazyky, nejen že budete zdravější, ale navíc ušetříte.

Co se cenných látek týče, hovězí játra všem vnitřnostem vládnou. Pokud vám ale nechutnají, zkuste například kuřecí srdce a jazyky. Více se podobají masu, na které jste zvyklí. Vyzvedněte si je u řezníka. Dobře namarinujte a servírujte po tréninku, kdy máte největší hlad. Tak se k játrům můžete postupně propracovat.

Akorát si občas budete říkat: „Kam jsem se to ve svém životě dostal, že pojídám srdce kuřátek?“

Kupujte vejce a nic z nich nevyhazujte

Zdroje sacharidů (brambory, rýže, ovesné vločky) bývají levné vždycky, proto se v minulosti pšenicí živili hlavně otroci. Nejvýhodnější zeleninu koupíte mraženou, z ovoce vsaďte na jablka. Kde ale brát bílkoviny a tuky?

Slepičí vajíčka se v obchodech rozdávají téměř zadarmo. Bílkovin a tuků přitom obsahují hromadu, stejně jako vitamínů. Každých pár dní kupte celé plato, a nikdy nevyhazujte žloutky. Naopak najděte někoho, kdo je vyhazuje, a jezte je za něj.

Suplementy nejsou doopravdy drahé

„Dá se hezká postava vybudovat pouze na stravě, když nemám na suplementy?“ ptají se někdy začátečníci. Bílkoviny ze syrovátkového proteinu vás přitom mohou vyjít levněji, než například hovězí.

Finální jídelníček

Když tyto triky spojíme dohromady, váš denní seznam chodů může vypadat nějak takhle:

  • 5 VAJEC
  • KEFÍR, DVĚ JABLKA
  • TRÉNINK
  • PROTEIN
  • KUŘECÍ SRDCE, RÝŽE, MRAŽENÁ ZELENINA
  • HOVĚZÍ JÁTRA, BRAMBOR, MRAŽENÁ ZELENINA

Vědět tohle Kai Green, možná by mu zbylo dost na peptidy a nemusel skončit v pornu. Vnitřnosti, vejce, proteiny, a přiberete i bez peněz. Ano, s tímto know how může vybudovat svaly už i bezdomovec.

Článek berte s nadsázkou 🙂

Šéfredaktor posilka.cz : Martin Princ

Autor článku je i vlastníkem serveru Potřeba být mutant.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down