Synthol - nebezpečná a časovaná bomba

lamas525
20. 2. 2019

SYNTHOL – NEBEZPEČNÁ ČASOVANÁ BOMBA

Začátky jakéhokoliv sportu jsou vždy těžké a to platí i o posilování. Člověku trvá několik týdnů a měsíců, než na sobě zpozoruje viditelné zlepšení, které se rázem stává motivací a dalším hnacím motorem.

Pro mnohé jedince je však tento časový úsek nepředstavitelně dlouhý, popřípadě nejsou ochotni trávit hodiny v posilovně, dodržovat správný jídelníček a pilně pracovat na své svalnaté postavě. A právě tito „slaboši“ dávají přednost látce zvané Synthol.

CO JE TO SYNTHOL?

Látka vznikla pod rukama Chrise Clarka, jenž patří mezi největší propagátory tohoto doplňku. Navíc všechny přesvědčuje o tom, že je to zdravé. Opak je ale pravdou.

Jde o „pózovací olej“, prostřednictvím něhož jsou laicky řečeno přifukovány svaly na těle. Jeho aplikování je prováděno s pomocí injekční stříkačky a je možné si ho píchnout v podstatě kamkoliv. Nejčastěji je do v oblasti svalů na rukou, ramenou a zádech.

Při opakovaném aplikování se Synthol ustálí mezi svalstvem a vytvoří objem, respektive nafoukne danou partii fyzické schránky.

JAKÉ HROZÍ NEBEZPEČÍ PŘI UŽÍVÁNÍ?

Synthol je látkou, která je v těle člověka naprosto nevyzpytatelná. Více, jak 70 % zůstává a během následujících let se postupně rozkládá. Nelze však vyloučit poškození vnitřních částí, ať už při vpichování nebo dlouhodobé koncentraci pod kůží.

Nejhorším scénářem při užívání této látky je bezpochyby smrt či nutnost amputace daných partií těla. V lepším případě vás potká následující.

* Plicní embolie

* Mrtvice

* Absces

* Poškození nervů a svalů

* Ochrnutí

VYVARUJTE SE LÁTCE ZVANÉ SYNTHOL

V dnešní době používá Synthol spousta mladých jedinců dle výše uvedeného popisu, ale také profesionálních kulturistů, jež si mnohdy neuvědomují, jakému nebezpečí se vystavují. Bohaté galerie lidských monster na internetu jsou toho jednoznačným důkazem.

Nutno zmínit, že Synthol je zakázanou látkou.

VIDEO JAK TO VYPADÁ

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down