Přírodní spalovač tuků - kdy funguje?

michal
5. 9. 2022

Chcete dosáhnout lepších výsledků a vybíráte si spalovač tuků? Přečtěte si, kdy má smysl užívat spalovač a kdy jde o zbytečný krok. Jednou z podmínek pozitivního výsledku je i správný výběr kvalitního produktu.

Samotný spalovač nestačí

Stále existují lidé, kteří si myslí, že díky samotného užívání spalovače tuků opravdu zhubnou a bude to mít výrazný dopad na jejich postavu. Hned na začátek je třeba zmínit, že takhle to nefunguje. Spalovač tuků opravdu účinkuje a různými způsoby pomáhá tělu využívat více energie z tukových zásob, ale to samo o sobě nestačí. Pro pořádné výsledky je potřeba pravidelný a dobře nastavený trénink spolu s vyváženým jídelníček o správné energetické hodnotě pro hubnutí.

Když se nebudete správně stravovat a trénovat, ale přesto se rozhodnete užívat spalovač tuků, efekt bude pomalejší a méně znatelný, ale přesto bude daný proces v určité míře probíhat.

Kdy přírodní spalovač tuků opravdu pomůže?

Spalovač tuků hraje roli hlavně v případě, kdy už máte vyladěný trénink i jídelníček a chcete to dotáhnout ještě o kousek dál. Tehdy se opravdu vyplatí podpořit svou snahu vhodným spalovačem.

Dobrou volbou je kvalitní přírodní spalovač tuků, který využívá v přírodě se vyskytující látky napomáhající odbourávání tuků. Fungují buď na bází zvýšení termogeneze, kdy se energie z tuku více přeměňuje na teplo, nebo jde o spalovače lipotropní, jejichž efektem je efektivnější odbourávání mastných kyselin, tedy tuků.

Příkladem může být přírodní spalovač tuků vyvinutý ve spolupráci s Lenkou Myslivcovou. Jde o doplněk stravy určený pro všechny, kteří chtějí dosáhnout maximálního vyrýsování a redukce podkožního tuku. Ve složení se nachází rostlinné složky, jejichž efektem je podpora spalování tuku, konkrétně jde o:

  • Zelený čaj – napomáhá oxidaci tuků a zpomaluje ukládání tuku v těle
  • Wakame – japonská mořská řasa, pomáhá spalování tuků a podporuje regeneraci po tréninku
  • Kofein – stimulant pro zlepšení výkonu a zvýšení energetického výdeje
  • Borovice – extrakt z borovice přímořské, silný antioxidant, snižuje ukládání tuku
  • Zázvor – pozitivně ovlivňuje imunitní systém a má blahodárný vliv na trávení
  • Kapsaicin – účinný extrakt z chilli papriček fungující na bázi termogenního spalování tuků
  • Synefrin – extrakt z hořkého pomeranče pro odbourávání tuků podporou termogeneze, pomáhá zrychlit metabolismus
  • Piperin – extrakt z černého pepře také s lehce termogenními účinky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down