JAK ZAPADNOUT DO NOVÉHO FITKA?

lamas525
7. 2. 2019

Znáte to, začínáte se cvičením/měníte fitko a čeká vás příchod do již zaběhnutých kolejí, vytvořených partiček a nastavených pořádků. Zde je pár kroků a věcí, které vám zajistí, že do fitka rozhodně zapadnete.

1) Neustále pózovat. Mezi sériemi, v zrcadle, v šatně, na záchodě, prostě všude. Už hned na začátku tím naznačíte, že máte soutěžní ambice a jste "gymaholic".

2) Pochválit vůdce smečky. Každé fitko má svoji partičku "skalních", kteří se houfují, debatují mezi sebou ve fitku i mimo něj a zbystří, jakmile do fitka přijde někdo nový. Najděte si největšího z nich a zalichoťte mu, vaše šance na začlenění rapidně stoupají!

3) V šatně zásadně vždy vyskládejte všechny suplementy, které máte u sebe a začněte míchat, vážit a přeměřovat. Čím víc krabiček, tím lépe.

4) Zásadně cvičte v tílku, nebo v maximálně úplém a o dvě velikosti menším tričku s motivy #gymlife #goldgym #believe in fitness, které vám krásně vykreslí paže.

5) Křičte, fuňte a prožívejte to. Ať už máte na zádech 250 nebo 40 kilo, vždycky o vás musí být slyšet.

6) Pokud vidíte někoho, kdo očividně tápe v technice provedení cviku a hrozí mu, že by si do budoucna mohl ublížit, rozhodně mu nepomáhejte. Počínání sledujte a tiše se usmívejte sami pro sebe, nebo ve dvojici s kamarádem.

7) Jezděte trénink paží minimálně 2x do týdne. Tam se ukazuje síla. Nohy nikoho nezajímají. Že ne?

8) Rozhodně si na internetu vyhledejte a přečtěte slovník současných nejpoužívanějších frází, hesel a hlášek ve fitku. Sypat. Vole mrd*t. Křupe mi koleno. Cheat day. Pííííííí*o!

9) Umístění kardio pásů a trenažérů blízko šaten a vchodu je past, do které se spousta z nás chytí a pak jsou za podivíny. Rozhodně na ně nelezte a ukazujte si prstem na všechny, kteří tam právě jsou.

10) Nikdy. Nikdy. Nikdy. Nikdy. Nezapomeňte každou vaši návštěvu fitka zdokumentovat, ať už označením, fotkou, videem, nebo jakýmkoliv jiným způsobem.

11) Berte tenhle článek s velkou rezervou a nadsázkou, buďte prostě svoji a do toho fitka choďte, ať už jste jakýkoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down