DOKONALÝ TRIK NA VYSNĚNOU POSTAVU ZA TŘI TÝDNY

lamas525
7. 2. 2019

Přestaň hledat zkratky. Seber se. Zvedni zadek. A jdi. Dneska. Zítra. Za rok. Za pět let. Tohle je jediná účinná cesta. Neexistuje žádný perfektní návod, který nám umožní zkrátit si cestu k cíli o několik let, vyhnout se stagnacím a obětovat tomu opět o něco víc. Vždycky to bude o trpělivosti, odříkání a dřině.

Pokud by dokonalý trik na vysněnou postavu existoval, kolik z nás by po něm sáhlo?

Nevybrali jsme si kulturistiku a posilování, protože by to bylo lehké. O člověku to v lecčems vypovídá. Na začátku cesty si moc dobře uvědomuje, že nepůjde o žádnou analogii s balením holky. Jedno rande, tři rande, pět rande, pokud jste charismatičtí, máte vyhráno. Tady už od začátku víte, že můžete být sebelepší, ale budete si to muset odedřít. Podvědomě si uvědomujete, co všechno si musel odpustit váš kamarád, který už cvičí tři roky a prodělal obrovskou změnu. Přesto máte chuť a jste rozhodnuti uspět. Jste ambiciózní.

Věřím v jednu věc.

Pokud vám jde jen o výsledky, neuspějete. Budete-li chtít vydělat peníze, úplně jedno jak, jednou se probudíte a budete mít jen peníze. Pokud si k tomu co děláte vytvoříte vztah, budete mít mnohem víc. A ty peníze taky. Vidíte-li jen vysněnou postavu a posilování berete jako prostředek k dosažení cílů, který vás vlastně ani nebaví, neuspějete. Dříve nebo později vás to přestane bavit úplně. TA CESTA je to, co nás na tom baví. I když si stěžujeme na paže velikosti afrických chodkyň, mizející napumpovanost a stále ještě slabé výkony na čelním dřepu, hluboko v nás jsme spokojení. Nejde nám pouze o výsledky a obdiv ostatních. Je to krásna třešnička, nikoliv však to, co nás činí šťastnými.

Je to ten pocit a atmosféra, když den za dnem přicházíte do posilovny a cítíte se jako doma.

Hodiny konverzací s přáteli o nových suplementech, motivačních videích a věcech, které prostě musíte vyzkoušet. Každý trénink. To že víte, že si to zkrátka musíte odedřít. A neberete to jako nutné zlo, je to něco, co vás naplňuje a co chcete dělat. Ten pocit, když se vám dobře sejde den, zůstanete napumpovaní a svaly jsou krásně plné. Tohle vše je ta cesta, která nás baví. Skutečně to není jen o výsledcích.

Zůstaňte trpěliví. Vyplatí se to. Čas od času se najde někdo, kdo bude pochybovat.

Ale uvědomte si jednu věc, každý kdo pochybuje o vás, pochybuje v první řadě o sobě samém. Vždycky to nebude jednoduché. Právě proto jste si to vybrali. Baví vás tento typ motivačních/blogových článků? Chcete je nadále číst na webu, nebo vás zajímají čistě informativní články plné tvrzení a doporučení? Moc děkujeme za zpětnou vazbu. Tým posilka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down