Checklist steroidového uživatele, než začneš sypat.

lamas525
13. 2. 2019
Chcete začít sypat? Dost riskantní plán! Zde je seznam kroků, které si musíte odškrtnout, abyste to provedli o něco bezpečněji.

- Nechte si zamrazit semeno ve spermobance. Hormony mohou a nemusí mít vliv na vaši plodnost. Pokud chcete mít jistotu, takto si děti můžete pojistit. Tento bod je první, jelikož se vyplatí nechat si sperma zamrazit co nejdříve. V dnešní době spermie většiny třicetiletých mužů bývají jen málo kvalitní, ideální věk pro zamražení činí 18 let.

- Cvičte alespoň pár let, experimentujte průběžně s různými typy tréninků a v zvykněte si žít jako kulturista - pravidelně trénovat, kvalitně jíst, dlouho spát, příliš neholdovat alkoholu.

- Vyrýsujte na nízké procento tuku. V nejlepší situaci pro nabírání svalů jste na konci diety, kdy je inzulínová senzitiva vysoko a tělo rádo využije každou živinu. Navíc nabíráním kvalitní svalové hmoty bez zbytečného množství tuku tolik nepotrhá kůži a zmírni vznik strií.

- Zbavte se strachu z jehel. Užívat čistě orální steroidy nemá dlouhodobě smysl. Právě ústí podání nejvíce zatěžuje játra. Tahle hra se bez jehel hrát nedá.

- Pečlivě si rozepište cyklus. Musíte přesně vědět, jaké látky koupit, v jakém množství, který den co užívat... Náhodné polykání pilulek nemá smysl, napsat dobrý cyklus je umění. A tak do věci jděte s přesným rozpisem. Žádný den byste neměli být na pochybách, co si vlastně vzít. (Pokročilí samozřejmě mohou trochu freestylovat podle toho, jak se forma vyvíjí.)

- Absolvujte jaterní test, který po cyklu použijete jako srovnání s novým výsledkem.

- Ujistěte se, že vládnete stabilní náladou a normálním psychickým zdravím. Zhodnoťe, zda ustojíte, pokud byste na steroidech byli podráždění nebo příliš nadržení, a po vysazení zase depresivní, bez energie a bez libida.

- Potvrďte si, že na steroidy a další podpůrné prostředky máte peníze, stejně jako je máte na jídlo a disponujete i určitou rezervou.

- Opatřete PCT, tedy látky, které vám po vysazení steroidů umožní rychleji obnovit produkci vlastního testosteronu. Lze také zařadit chemikálie, které vám pomohou s růstem svalové hmoty, ale nefungují na bázi steroidů - růstový hormon, salbutamol...

- Opatřete preventivně látky, které vám pomohou zvládat gynekomastii, akné a další časté vedlejší účinky.

- Opatřete samotné steroidy.

Nyní jste konečně připraveni to tam poslat. Samozřejmě nejlepší je se steroidy nikdy nezačínat. Pokud vás tento článek neodradil, udělejte to alespoň rozumně - se zamraženým spermatem, po několika letech cvičení, vyrýsovaní, s detailně rozepsaným a nikdy čistě orálním cyklem, při jaterních testech a připraveni na vedlější účinky. Tak tuto riskantní činnost dostanete částečně pod kontrolu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down