13 TYPŮ LIDÍ VE VAŠÍ POSILOVNĚ! TOHLE MUSÍTE ČÍST!

lamas525
11. 2. 2019

13 TYPŮ LIDÍ VE VAŠÍ POSILOVNĚ! TOHLE MUSÍTE ČÍST!

1) Otravný kecal

Osoba zpravidla se zdržující v blízkosti strojů. Neustále se vykecává. Před cvičením, při cvičení, mezi sériemi. Nikdy si nejste jistí, jestli vůbec cvičí podle nějakého schéma, nebo jen náhodně sedá ke strojům. Zásadně navazuje konverzace s kýmkoliv a otravuje je svou přítomností a neodbytností.

2) Všechno je špatně

Neustále negativní, nic se mu/jí nelíbí, má nejhorší genetiku, nemůže přibrat, nemůže zhubnout, stroje jsou špatné, jednoručky se nedrží ideálně, kotouče jsou těžké. A samozřejmě je to chyba všech okolo.

3) Bude mi 40 a jsem puma

Vyzývavě oblečená žena středního věku, která prožívá každé opakování s hlasitým vzdycháním. Ráda je středem pozornosti, užívá si pohledů zajíčků a tajně doufá, že nějaký omylem zabloudí do ženské šatny.

4) Právě jsem objevila fitness průmysl a chci do 3 měsíců být IFBB

Zpravidla mladá pohledná slečna, která právě objevila fitko. Vždycky je perfektně oblečená, nevyjímaje značkových bot, padnoucích legín a dalších fitness vymožeností. Na instagramu má minimálně 10 tisíc sledujících, pomalu plánuje plastiku prsou a stěžuje si na povahu a chování dnešních kluků.

5) Sociálně aktivní označovatel

V zimě je moc zima, v létě se dá jít k vodě, v pátek má kamarád akci, po škole je moc unavený. Ale jednou za tři týdny ho přepadne touha a vezme fitko útokem. Nikdy se nezapomene označit. Už dopředu má připravených 20-30 hashtagů. Rád povídá o tom, jak moc mu fitness lifestyle vyhovuje. Fitko ho popravdě nezajímá, jen se mu líbí sociální status, který mu to přináší v očích ostatních.

6) Jelen v říji, aneb všemi milovaný hlasatel

Pokud ho potkáte v posilovně a nemáte sluchátka, jste nahraní. Ať už cvičí dřepy, peck-deck s 10 kilogramy nebo si zavazuje tkaničky, vydává u toho neuvěřitelné zvuky. Intenzivně prožívá každou sérii a pravidelně na něj chodí stížnosti majitelům fitka.

7) To je všechno čisté, nikdy bych nesypal "guy"

Úžasné tvary, separované svaly, velká žilnatost, nepřirozený objem a podle povídání skromný chlapík. Jakmile jen někdo naladí vlnu na sypání, obrací oči v sloup a koktavým hlasem odmítá, že by s tím měl cokoliv společného.

8) Nechci být nefunkční hora svalů, aneb ať žije crossfit

Většinou začínal s kulturistickým tréninkem, ale neměl úspěch. Takže změnil hru. Takřka jediný, kdo pro drtivou většinu svého tréninku využívá TRX, cviky s vlastní váhou, kruhy, kettlebelly a nejrůznější vymoženosti. Na pumpičkáře kouká skrz prsty.

9) Tým sypačů, kteří se za to nestydí a rádi si o tom povídají

Sdružují se v hloučcích, pózují uprostřed tréninku a zásadně necvičí sami. Trénink ve větším počtu jim vyhovuje, cítí se daleko více "svoji" v partě, kde se vyznávají stejné hodnoty.

10) Chci jen tělo do plavek a klátit náctileté vlhké dívky.

Chodí zásadně obden a jenom na jaře a začátkem léta. Cvičí jenom prsa, ruce (BICEPS!!!) a břicho, protože se blíží období triček a zbytek přeci není vidět. Na sociálních sítích si fotí svoje břicho na sto způsobů (břicho v posteli, břicho v zrcadle, vařím a fotím si břicho, břicho u vody) a lákají je náctileté obdivovatelky, které mají o "pravých chlapech" velmi zkreslené představy.

11) Bolí mě kolena, nemůžu cvičit nohy

Rádi se kasají výkony na benchpressu, fotí se zásadně jen do půl těla a nohy pumpují na předkopech a zákopech. Jakmile se zeptáte na dřep, tak znejistí a začnou lámaným jazykem povídat srdceryvný příběh o problémech s koleny na sto způsobů. Vážně to nejde.

12) Břicho je pro homosexuály, chci bejt velkej chlap

Jedou těžké váhy, na tréninku příkladně dřou, ale diety a důkladněji kontrolovaná strava jim nevoní. Nemají soutěžní ambice, prostě je žene vlastní ego. Důležité je být velký v mikině, velká ramena, velké ruce, to je to po čem ženy touží.

13) Začínající kulturisti

Právě objevili časopis musclefitness, podívali se na pár motivačních videí na sociálních sítích a po "zklamání" s ženami se rozhodli v 17ti žít posilovnou. Broes before hoes. Mají ambice a sen stát na pódiu mezi nejlepšími. První rok mají velký progress, pak přijde stop, bádají bádají, setkají se s realitou a zjistí o čem to doopravdy je. Po dvou letech snažení začnou "sladit" kafe a a hlasitě se dožadovat sponzorů.

Berte tento článek pro pobavení, ať už jsme každý z nás jakýkoliv, všechny nás spojuje láska k železu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posilka.cz je web, který má velkou historii a je tu s námi již přes 10 let. Našim cílem je pomoct všem začínajícím i pokročilým cvičencům, aby zbytečně neztrácely čas i své nervy, při budování své vysněné postavy. Najdete zde velké množství článku na všechny témata ohledně cvičení, stravy a suplementace.
FACEBOOK
27 247 fanoušků
INSTAGRAM
2 286 sledujících
YOUTUBE
11 545 fanoušků
Web design & code WordPressak 
chevron-down