Posilka.cz - Filip Grznár

Reference klientů

Zpět na online trenéra

Jak jsem již zmínil ve videu jsem jeden z nejlepších a nejžádanějších trenérů v ČR, připravuji desítky závodníku na závody jak ženy tak může a mimo jiné dělám online trenéra na dálku pro stovky klientů, kteří chtějí změnit svoji postavu a vidět opravdové výsledky.

compare

Václav Kohout

Před 2 lety jsem potkal ve Fitness centru Alice Filipa Grznára a požádal jsem ho o pomoc, co se týče správného cvičení a stravy.Musím říct ,že v dnešní době je docela velký problém sehnat někoho kdo vám poradí správně.Pomohl mi nejen s jídelníčkem ale rovnou k 3 titulům. 1x Mistr Čech a 2x Mistr ČR za které vděčím hlavně jemu.

Pokud hledáte trenéra nebo máte problém zhubnout či přibrat ,pak se určitě obraťte na Filipa a zaručuji vám brzké výsledky.Jinak Filip není jen nejlepší trenér ale taky super chlapík s kterým zažijete plno srandy.Určitě všem tedy doporučuji.

 
compare

Pavel Beran

Určitě mě všichni znáte z Filipových videí jsem jeho pravá ruka a nedám na něj dopustit.

Filip je můj osobní trenér a připravuje mě i na soutěže a hlavně díky jemu a jeho radám jsem udělal za tak krátkou dobu takový progress, určitě doporučuji nechat udělat trénink + jídelníček od něj, nejlepší trenér v CR je zcela na místě :)

 
compare

Roman Klement

Co říct o Filipovi? Spousty lidi ho hejtuje protože je upřímný, v dnešním světe se hrozně lže, on ne, on prostě řekne vše co si myslí a jak je, a proto já ho uznávám, je to profesionální kulturista, nejlepší trenér, a bavič. Kdykoli Filipovi zavolám, napíšu sms, nebo na facebooku vždy mi odpoví a poradí s čím potřebuji pomoc.

Jeho tréninkový plán a jídelníček je super, 100% funguje. Není to nic lehkého, ale když něco člověk chce, musí za tím tvrdě jit, samo to nepřijde. Před rokem sem měl zákaz hraní fotbalu a jiných sportu kuli menisku v koleni. Špatná chrupavka vazy v koleni (jak sem byl tlustéj 107kg) po pomoci Filipa kolena v pořádku běhám vše v pohodě, lépe se mi dýchá všechno! Za me VŠEM doporučuji. Za mě velký díky Filipe!

 
compare

Barbora Krouželová

 

 

 
compare

Adrien Fajfr

Rád bych zaslal svou přípravu pod Filipem na první soutěž, která se zároveň stala mou výherní. Nikdy sem neměl plány, že bych soutěžil, ale jednoho dne jsem čirou náhodou viděl fotky z MČR v mladším dorostu a říkal jsem si, že bych se tam nemusel úplně ztratit a mohla by to být super zkušenosti. Celý se to potvrdilo, když Filip v Plzni udělal sraz pro budoucí(i současný) závodníky. Všechno se tam probralo. Tím začla moje spolupráce s Filipem. Znal sem ho jako "arogantního dementa" z videí, ale v realitě se ukázalo, že to je hrozně fajn člověk! Nikdy mě neodbyl a vždycky se mi snažil pomoct. Konečně moje strava a trénink chytily ten správnej směr.

Začli sme s dietou a všechno šlo krásně. I když jsem četl plno článků i knížku o přípravě, Filip věděl vždycky lepší variantu, než jsem se já dočetl někde z článků. Přiznám se, že v jednu chvíli sem skoro pochyboval o nějakým jeho tvrzení, jelikož bylo úplně jiný, než jsem četl od jiných trenérů, ale kdybych mu nevěřil, nemělo by to cenu, tudíž jsem na něj dal a ve finále to vždycky vyšlo správně!

Klíč k úspěchu je věřit trenérovi, o čemž sem se sám přesvědčil. Týden do soutěže jsem vážil o 4 kg víc, než kategorie, do které jsem potřeboval stáhnout. Měl jsem naprostý minimum tuku a téměř i vody, tudíž sem měl hrozné obavy, že to nezvládnu. 24 hodin do soutěže jsem vážil stále o 2kg víc. Nakonec sme to krásně stáhli. Je to kouzelník.

S Filipem sem ušel neskutečnej kus cesty a dopadlo to, jak nejlíp mohlo, a to vítězstvím Mistrovství České Republiky v mladším dorostu do 65ti kg. Filipa jako trenéra doporučuju ve všech ohledech, jelikož psal jídelníček i mojí mámě a ta díky němu taky zhubla pár přebytečných kil. Díky!

Adrien Fajtr

 
compare

Lenka Kuzelová

O filipu grznárovi mohu napsat jen to, že je to neskutečně úžasnej človek a trenér, kterej mi strašně pomáhá a připravuje na moje první zavody. Jineho trenéra bych už v životě nechtěla. Než jsem začala s filipem měla jsem 70kg a nyní pod dohledem úžasného trenéra filipa grznára mam 53kg . Takže pokud můžu tak filipa doporučuji. Jeho jídelníčky funguji a cvičební plán také.

 
compare

Honza Krasinský

Je to asi květen 2014 co jsem se se svou přítelkyni odstěhoval do Plzně,kde začala pracovat v Alici..Diky tomu jsem tam začal chodit a poznal jsem Filipa. V živote by měl nenapadlo , že bych mohl vystoupit na prkna ale on řekl jo to dáš,nežer !!! Byl jsem tam furt...jezdil jsem do alice na tréninky, za přítelkyní do prace a nebo jen pokecat...za ten rok než jsem vylezl na prkna, mě Filip naučil tolik věcí, tolik mi toho ukázal (jídlo, trenink,závody, kompenzace a všechno co k tomu patří ) od té doby na něj nedám dopustit...samozřejmě si občas vyslechnu kecy jako physique ser na to nohy a bla bla :D :D , ale jelikož já se z něj taky neposeru tak mu to vracim se vším všudy....každopádně má dobrej styl,s ničím a nikým se nesere a jede bomby... to mě motivuje...